Team Neutelings Riedijk transformeert Matisse 16 locatie in Evere Brussel Het gebied rond de Matisse 16-site in Evere, Brussel, tussen de luchthaven en het stadscentrum herbergt voornamelijk hoofdkantoren, maar kampt met verouderde faciliteiten. Het project bestaat uit twee gebouwen met uiteenlopende functies en speelt een voortrekkersrol in de modernisering van het zakendistrict. Door bestaande structuren, waaronder het voormalige Record Bank-gebouw, te hergebruiken en uit te breiden, wordt optimaal gebruikgemaakt van de aanwezige infrastructuur. Dit zorgt voor een duurzaam en efficiënt ontwerp dat aansluit bij de stedelijke behoeften van vandaag en morgen.
architectenkrant-newsletter-architecturearchitectenkrant-newsletter-architecturearchitectenkrant-newsletter-architecturearchitectenkrant-newsletter-architecture
architectenkrant architectuur newsletter

Architectenkrant - Newsletter - Vrijdag 14 februari 2025

Contacteer ons

 
 

Een harmonieus geheel

Team Neutelings Riedijk transformeert Matisse 16 locatie in Evere Brussel .

Lees meer
 

Het Kintsugi-principe

Het voormalige militaire opleidingsgebouw ‘De Spiegelhorst’ in buurtschap Crailo (NL) is getransformeerd naar kantoor, hotel en woningen.

Lees meer
 

Leefbuurt Don Bosco in Halle (BE) krijgt vorm

Met het project Leefbuurten zet de Vlaams Bouwmeester in op een kwaliteitsvolle herinrichting van de publieke ruimte in woonbuurten, op maat van wandelaars en fietsers, gezond en aangenaam om in te verblijven, en met meer ruimte voor water en groen.

Lees meer
 

Misschien hebt u deze gemist ?

 

Restauratieproject

Na een intensief traject is het iconische kunstwerk ‘WD-Spiral Part One – CINEMA’ van de kunstenaar Hermann Maier Neustadt (1956-2009) weer in volle glorie te zien in de beeldentuin van het Kröller-Müller Museum.

Lees meer
 
 

TivoliVredenburg en de architectuur van Herman Hertzberger

Van 8 februari tot en met 19 mei 2025 is de tentoonstelling Ruimdenkend: TivoliVredenburg en de architectuur van Herman Hertzberger gratis te zien in de omloop van de Grote Zaal.

Lees meer
 

Biobased schuurwoning

In het noordelijke puntje van Drenthe worden natuur en techniek gecombineerd in de woning van de toekomst. Het masterplan voor de voormalige camping Schelfhorst heeft als thema natuurwonen.

Lees meer
 

ISH 2025 – Ontdek de oplossing voor een duurzame toekomst van HVAC en water in Frankfurt-am-Main

Meer dan 2.000 internationale exposanten staan klaar om u van 17 tot 21 maart 2025 hun laatste technologieën te presenteren in maar liefst 19 beurs uitverkochte beurshallen.

En er is goed nieuws:
Architectenkrant biedt de eerste 10  aandachtige lezers een gratis toegangsticket aan.

Lees meer en vraag uw gratis ticket aan
 

architectenkrant architectuur newsletter

Bekijk als een webpagina

MediaXel bvba
64 Maria van Hongarijelaan
BE - 1083 Brussel

Unsubscribe

Alleen voor professionele informatiedoeleinden,
kan uw e-mailadres worden gebruikt door onze partners
om u professionele informatie te sturen.
Niet akkoord